Όμιλοι Αριστείας και Καινοτομίας

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΟΜΙΛΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ 2014-2015

 

 

Δημιουργώ με φαντασία,

Κυριατζάκου Κωνσταντίνα (ΠΕ70),

Προύτσου Αρετή (ΠΕ70),

Α’-Β’ τάξεις

(κάθε Τρίτη 14:15-15:45)

Δημιουργώ και χαίρομαι,

Χατζή Παρασκευή (ΠΕ70),

Ζιώγα Χρυσούλα (ΠΕ70),

Γ’, ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Τρίτη 14:15-15:45)

Παίζω σκάκι***,

Ζαπουνίδης Θωμάς (ΠΕ06),

Νηπιαγωγείο, Α’-Β’-Γ’ τάξεις

(κάθε Δευτέρα 14:15-15:45)

Little Robots*,

Νεοφώτιστος Βασίλης (ΠΕ20),

Ε’-ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Τετάρτη 14:15-15:45)

Εκπαιδευτική Ρομποτική*,

Τσίντζας Δημήτρης (ΠΕ70),

Ε’-ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Παρασκευή 14:15-15:45)

Χορός – Μέσο έκφρασης και κίνησης,

Κωνσταντίνου Πόπη (ΠΕ11),

Δ’-Ε’-ΣΤ’ (κάθε Τρίτη 14:15-15:45)

Διδασκαλία της Αγγλικής Γλώσσας σε μαθητές Νηπιαγωγείου,

Καρακίτσου Χρυσή (ΠΕ06),

Κασιακόγια Βάσω (ΠΕ06),

παιδιά Νηπιαγωγείου (μεγάλα)

(κάθε Δευτέρα και Τετάρτη 14:15-15:00)

logo

Διδασκαλία της Αγγλικής Γλώσσας σε μαθητές Α’ τάξης**,

Βρεττού Αθηνά (ΠΕ06),

Α’ Δημοτικού

(κάθε Τετάρτη και Πέμπτη 14:15-15:00)

Παίζω Θέατρο,

Βογιατζή Κορίνα (ΠΕ70),

Ε‘-ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Παρασκευή 14:15-15:45)

Εργαστήρι Ζωγραφικής με Πινέλο,

Χασάκιοϊλη Γιάννα (ΠΕ08),

Δ’-Ε‘-ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Τρίτη και Πέμπτη 14:15-15:45)

Παραδοσιακοί χοροί για μικρούς μαθητές,

Εμμανουηλίδου Κική (ΠΕ11),

Α’-Β’ τάξεις

(κάθε Πέμπτη 14:15-15:45)

Παιδική συμφωνία – Φωνητικό και Οργανικό σύνολο,

Βαΐτση Γεωργία-Μαρία ΠΕ16.01,

Γ’-Δ’-Ε’-ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Δευτέρα και Τετάρτη 14:15-15:45)

Ψηφιακές ιστορίες σε κίνηση ΙΙ,

Κνάβας Οδυσσέας (ΠΕ70),

Χατζή Μαίρη (ΠΕ70),

Ε’-ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Πέμπτη 14:15-15:45)

Ψηφιακές αφηγήσεις σε Stop Motion Animation 1,

Μιχαήλ Αλέξανδρος (ΠΕ70), Κουκλατζίδου Μαρία (ΠΕ70),

Γ’-Δ’ τάξεις

(κάθε Τρίτη 14:15-15:45)

Γερμανικά στο πι και φι!,

Γκιλδάκη Αναστασία (ΠΕ07),

Δ’-Ε’-ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Δευτέρα και Τετάρτη 14:15-15:45)

Πάμε Γαλλία;,

(διδασκαλία Γαλλικής γλώσσας)

Θεοδωρίδου Ευσταθία (ΠΕ05),

Δ’-Ε’-ΣΤ’ τάξεις

(κάθε Δευτέρα και Τετάρτη 14:15-15:45)

Θέατρο για εφήβους,

Τσιαδήμος Νίκος ΠΕ06,

Α’, Β’, Γ’ γυμνασίου

(κάθε Τρίτη 14:15-15:45)