Όμιλος “Δημιουργώ με φαντασία”

Τα παιδιά που θα συμμετέχουν στον όμιλο (θα χωριστούν σε ομάδες) είναι:

α/α Ονοματεπώνυμο συμμετέχοντα/συμμετέχουσας Τάξη που φοιτά Σχολείο φοίτησης
 1 Αβράμης Νικόλαος Β’ Δημοτικού 7ο Δ.Σ. Ευόσμου
 2 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 3 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Α’ Δημοτικού 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
 4 ΑΙΓΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 5 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α’ Δημοτικού 14o ΕΥΟΣΜΟΥ
 6 ΑΤΜΑΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Β’ Δημοτικού 6ΔΗΜΟΤΙΚΟ
 7 ΑΤΜΑΤΣΙΔΟΥ ΟΛΓΑ Α’ Δημοτικού 6ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
 8 Γεωργιαδου Ευγενια Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 9 Γκανέλας Δημήτριος Β’ Δημοτικού 2 dimotiko evosmou
 10 Γκέκας Χρήστος Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 11 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Α’ Δημοτικού 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 12 Γυμνόπουλος Κωνσταντίνος – Λευτέρης Β’ Δημοτικού 2o Δ.Σ. Ευόσμου
 13 ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΜΠΙΝΑ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 14 Ζαπουνίδη Μαρία Α’ Δημοτικού 6ο ΔΙΑΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟ & ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
 15 Θάνα Δανάη Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 16 ΘΕΟΔΟΣΑ ΕΛΕΑΝΑ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 17 ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 18 Καλύμνου Έρρικα Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 19 Κανιώρας Γεώργιος Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 20 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 21 κεσισογλου ελενη Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 22 ΚΟΜΝΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 23 ΚΩΝΤΣΙΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Β’ Δημοτικού 7o ΕΥΟΣΜΟΥ
 24 ΛΙΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Α’ Δημοτικού 1ο Δ.Σ.Διαβατών
 25 ΜΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Β’ Δημοτικού 2 ΚΟΡΔΕΛΙΟ
 26 ΜΗΤΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΣΩΤΗΡΙΟΣ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 27 ΜΗΤΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 28 Νανούσης Θεόδωρος Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 29 Ντρεσάι Ρομέο Α’ Δημοτικού 1ο Δημοτικό  Σχολείο  Εύοσμου
 30 Παϊραμίδου Θεοδοσία Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 31 ΠΑΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α’ Δημοτικού 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 32 Παντελίδης Ιορδάνης Β’ Δημοτικού 6ο Διαπολιτισμικό Κορδελιού
 33 Παπαδοπούλου Δέσποινα Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 34 Παπαδοπουλου Σοφια-Ραφαηλια Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 35 ΠΑΠΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Β’ Δημοτικού 9o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 36 Παρασίδης Μανόλης Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 37 ΠΑΤΣΙΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 38 ΠΕΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 39 ΠΕΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 40 Ράπτης Χρήστος Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 41 ΡΕΝΤΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 42 ΡΟΥΣΤΕΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α’ Δημοτικού 1-14o Δημοτικο Ευοσμου
 43 ΣΑΒΒΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Α’ Δημοτικού 1o δημοτικο ευοσμου
 44 Σεβλίδης Ματθαίος Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 45 Σεβλίδου Γαβριέλλα Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 46 ΣΟΥΠΙΑΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 47 ΣΟΦΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 48 ΣΥΝΙΩΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α’ Δημοτικού 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ
 49 ΤΟΛΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Α’ Δημοτικού 9ο Δ.Σ. ΕΥΟΣΜΟΥ
 50 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 51 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 52 Τριβόλα Βασιλική Καρολίνα Β’ Δημοτικού 13ο ΔΣ Ευόσμου
 53 ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 54 ΤΣΑΜΑΣΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 55 Φλαμουρίδου Δήμητρα Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 56 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 57 Χατζηβρέττα Αθανασία Α’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 58 ΧΑΤΖΗΚΑΛΙΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Β’ Δημοτικού 3ο ΠΠΔΣ Ευόσμου
 59 Χόφμαν Χριστίνα Α’ Δημοτικού 17ο Δημοτικό Σχολείο Εύοσμου
 60 ΧΩΛΙΔΗΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ Α’ Δημοτικού 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

 

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=KAQ_Zb3fWzE?rel=0&showinfo=0]