Στο πλαίσιο των Ομίλων Αριστείας, Δημιουργικότητας και Καινοτομίας (2023-2024) του Σχολείου μας πραγματοποιήθηκε τουρνουά Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης του Ομίλου «Ανάπτυξη οπτικοκινητικού συντονισμού μέσα από την εκμάθηση του αθλήματος της Επιτραπέζιας Αντισφαίρισης» της εκπαιδευτικού Φυσικής Αγωγής κ. Γωγώ Βογιατζή.
Οι μαθητές συμμετείχαν με ενθουσιασμό στο τουρνουά καλλιεργώντας τις αξίες που πρεσβεύει ο αθλητισμός, το ήθος και την ευγενή άμιλλα.
Θερμά συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες!